vingrinajumi ka klut laimigakam_esiveiksmigs.lv
Vingrinājumi, kā kļūt laimīgākam cilvēkam
03.06.2016
ka absolvet skolu_esiveiksmigs.lv
Absolvēt skolu spēcīgi
08.06.2016
Rādīt visu

Online uzmanības pārbaude

uzmanibas tests-esiveiksmigs.lv
Pin It

Šoreiz piedāvājam uzzināt, cik uzmanīgs un vērīgs Tu esi. Visi esam speciālisti savā jomā, tomēr, lai kā dažiem negribētos atzīt, ir cilvēki gudrāki, atjautīgāki un vērīgāki par citiem…

Viss ir atkarīgs no attīstības un informācijas uztveršanas ātruma. Piedzimstam mēs vienlīdz gudri, tikai pieaugot, kāds izraujās priekšgalā un izdomā lidmašīnu, bet kāds cits tajā pat laikā sēž uz mājas lieveņa, malko no miežiem brūvētu dzērienu un klausās “šansonu”. Tieši šī iemesla dēļ, 12 gadus vecs bērns var būt ātrāks, atjautīgāks un gudrāks nekā 60 gadus vecs opaps pēc ilgstošas iepriekš minētā dzēriena lietošanas. Spēja deduktīvi (jeb loģiski) domāt un būt ļoti vērtīgam pret detaļām, ir īstens prāta spēju un apķērības rādītājs. Un, lai noskaidrotu, vai Tev piemīt šī ļoti vērtīgā īpašība, piedāvājam Tev atbilstošu pārbaudi jeb testu. Un, ja Tu zinātu, kāds bija mūsu pārsteigums, kad šādu testu atradām pavecā padomju laiku enciklopēdijā. Tests ir ļoti vienkāršs – apskaties attēlu zemāk un atbildiet uz zem attēla atrodamajiem jautājumiem.

uzmanibas parbaude_tests_esiveiksmigs.lv

  1. Cik tūristu dzīvo attēlā redzamajā nometnē?
  2. Kad viņi apmetās šajā nometnē?
  3. Kā viņi tur nokļuva? (ar ko atbrauca)
  4. Vai tuvākais ciemats atrodas tālu no šīs nometnes?
  5. No kuras puses – dienvidiem vai ziemeļiem – pūš vējš?
  6. Kurš diennakts laiks ir attēlots?
  7. Kurp devās Mihails?
  8. Kā sauc puisi, kurš vakar bija uzraugs?
  9. Kāds šeit ir datums un kurš mēnesis?

Uzmanību! Tagad Tev nepieciešams savas atbildes pierakstīt. Tikai pēc tam, kad būsi patstāvīgi atbildējis uz jautājumiem un atbildes pierakstījis, Tu drīksti apskatīt pareizās atbildes.

Atbilde
Tātad, pēc karotēm un traukiem iespējams redzēt, ka nometnē dzīvo 4 tūristi. Šeit apmetušies pāris dienas atpakaļ, kas ir redzamas pēc zirnekļu tīkla. Ieradās ar laivu, kas redzamas atslietas pret koku. Tuvākais ciems ir pavisam tuvu, jo tūristus ir apciemojusi vista. Vējš pūš no dienvidiem, jo uz to pusi sliecas koku zari, bet ugunskura liesma liecas uz otru pusi. Diennakts laiks – līdz pusdienas laikam, apmēram plkst. 10:00 no rīta. To iespējams noteikt pēc saules, kas spīd no rietumiem un veido ēnu. Mihails aizgāja ķert tauriņus, jo no Viktora somas rēgojas fotoaparāta trijkājis, bet fonā redzams puisis, kurš fotogrāfē. Kalvis kaut ko meklē savā mugursomā. No tā var secināt, ka pie ugunskura dežūrē Pēteris, bet vakardien dežūrēja Kalvis. Bet laiks, kas attēlots attēlā ir 8. augusts – tas top skaidrs pēc dežūru saraksta pie koka un arbūza.
Dalies jaunumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.