gif_meistarklase_2809

Karjeras meistarklase kopā ar Jāni Stabiņu ir jauniešiem paredzēta nodarbība, kuras mērķis ir iedrošināt vidusskolēnus un topošos studentus mērķtiecīgai karjeras izvēlei. Nodarbības laikā, kas notiek neformālā gaisotnē, tiek stāstīts par veiksmīgu uzņēmēju pieredzi biznesa pasaulē, kā atklāt sevī talantus un tos iznest uz āru, pluss veselīgi sarkastisks dzīves humors.

Ko Tu iegūsi?

  • Izzināsi savas stiprās puses un talantus
  • Sapratīsi veiksmīgas karjeras priekšnoteikumus
  • Iegūsi iespēju saņemt individuālu konsultāciju
  • Saņemsi motivāciju realizēt savus sapņus
Jānis Stabiņš: “Es esmu ne tikai koledžas direktors, bet arī veiksmīgs uzņēmējs! Bet, protams, kā ikviens uzņēmējs, arī es kādreiz biju iesācējs. Un mēs taču visi zinām, kā tas ir – galva pilna ar miljons idejām, bet pietrūkst resursu – un kas ir vēl būtiskāk – pietrūkst palīdzīgas rokas un spēcīgu, pieredzējušu cilvēku padoms. Man vienmēr ir paticis strādāt ar jauniem, talantīgiem un enerģiskiem jauniešiem, jo idejas ir visiem, bet motivācija…

Piesakies vidusskolēnu TOP nodarbībai šajā mēnesī – Karjeras meistarklasei ar uzņēmēju Jāni Stabiņu un aicini draugus!

Uzzini vairāk šeit: http://meistarklase.esilideris.lv/

Uz tikšanos 28.septembrī, plkst. 18:00, Alberta ielā 13, Rīgā!


Pedeja karjeras meistarklase pirms 2016.gada vasaras

Pēdējā šīs sezonas Karjeras Meistarklase 02.jūnijā!

Tas ir mazsvarīgi, cik reizes Tu kļūdas vai cik lēni Tu progresē. Jebkurā gadījumā, Tu esi priekšā visiem tiem, kuri vēl tikai mēģina. Personības attīstības process var būt ilgstošs, tomēr galvenais, lai tas ir aizraujošs, pozitīvs un balstīts uz dzīves pieredzi. Tāpēc negaidi, kamēr Tev kāds atnesīs puķu pušķi. Izveido pats savu ziedu dārzu un izdekorē pats savu personību.

Karjeras meistarklases dalībnieku ieguvums ir saņemtā vērtīgā informācija par viņu studiju un karjeras iespējām, iespēja izzināt savas stiprās puses un talantus, saprast veiksmīgas karjeras priekšnoteikumus, vērtīgas atziņas, uzņēmēju pieredzes stāstus, kā arī iespēja saņemt individuālu konsultāciju un motivāciju realizēt savus sapņus, protams, neaizmirstot par saņemto humora devu darba dienas vakaram!

Sāc vasaru ar skaidru skatu uz nākotni un bez stresa!
Piesakies šīs sezonas pēdējai Karjeras meistarklasei ar uzņēmēju Jāni Stabiņu!

Uzzini vairāk un piesakies šeit: http://meistarklase.esilideris.lv/

Uz tikšanos 2.jūnijā, plkst. 17:00, Alberta ielā 13, Rīgā!


Biznesa vadības koledžā sākusies cenu rezervēšana!

Biznesa vadības koledžā sākusies akcija “Rezervē cenu!”, kura nu jau ir kļuvusi par tādu kā pozitīvu un gaidītu tradīciju. Akcijas laikā visiem studēt gribētājiem iespējams rezervēt labāko studiju maksu, atkarībā no perioda, kurā piesakās.

Akcija “Rezervē cenu!” visiem interesentiem un studēt gribētājiem sniedz unikālu iespēju – rezervēt labāko studiju maksu konkrētai studiju programmai. Papildus koledža piedāvā iespēju bez maksas, pirms pieteikties studijām, izmēģināt studiju materiālus programmai, kura interesē, lai palīdzētu saprast, vai tas, kas tiks mācīts koledžā ir pieņemams, sirdij un vēlmēm tuvs un atbilstošs.

Līdz 30.maijam visiem interesentiem iespējams rezervēt vislabāko studiju maksu Biznesa vadības koledžā, sev izvēlētajai programmai, kas sastāda 495 EUR par vienu semestri, tādā veidā uz visu mācību periodu ietaupot 1000 EUR, kurus varēs izmantot pelnītai atpūtai vai jebkurai citai nozīmīgai un vēlamai lietai.

Akcija “Rezervē labāko cenu!” norisinās no 05.04.2016. – 30.05.2016. (ieskaitot)

Uzzināt vairāk

Jaunākā Karjeras Meistarklase 12.maijā!

mestarklase_ar_Jani_Stabinu

Ļaujies iedvesmai, veiksmīgu cilvēku pieredzei un smiekliem! Piedalies Karjeras Meistarklasē un izvēlies savu nākotnes ceļu gudri!

Šī nodarbība nav sausa lekcija par jauniešu nākotnes iespējām. Tā ir nodarbība, kur var smelties jaunas idejas savam esošajam vai topošajam biznesam, iedvesmoties jauniem mērķu augstumiem, kā arī izsmieties, jo šī nodarbība ir ar C vitamīna devu visam vakaram!

Nodarbībā iespējams uzzināt visu par un ap biznesa džungļiem, citu Latvijā populāru uzņēmēju pieredzi un uzdot interesējošos jautājumus. Jānis nodarbības laikā stāstīs par to, kā precīzāk izvēlēties studiju vai karjeras ceļu, iedvesmos un motivēs Tevi pašam būt savas dzīves valdniekam/-cei.

Vairāk informācijas par pasākumu: meistarklase.esilideris.lv

Vēlies zināt, ko par Meistarklasi stāsta tie, kuri jau šeit bijuši? Ienāc mūsu facebook profilā un uzzini: facebook.com/BiznesaVadibasKoledza/

 


Projekts “Esi Līderis!” piedāvā

projekta skolām izmēģināt pasaulē pārdotāko bestselleru autora Roberta T. Kijosaki finanšu spēli “Cashflow”, ar kuras palīdzību iespējams viegli un ātri apgūt naudas plūsmas ceļus mūsdienu finansiālajā pasaulē.

Spēle palīdzēs skolēniem vairāk izprast pieaugušo dzīvi, ļaus pašiem pelnīt un plānot savas finanses! Vēlies pieteikties vai ir papildu jautājumi? Droši jautā info@esilideris.lv

Spēles vadītājs Toms Vītols šajā nedēļā viesojās Vecpiebalgas vidusskolā, Mazsalacas vidusskolā un Vircavas vidusskolā.
Foto ieskats spēlēs:

Cashflow(1)
 
Cashflow(4)
 
Cashflow(5)
 
Cashflow(3)
 
Cashflow(2)
 
Cashflow

Pieteikt spēli

 


 

Aptauja Lideri celo

Līderi ceļo!

Aicinām piedalīties 1 minūtes aptaujā visus projekta Esi Līderis dalībniekus! Aptaujas mērķis ir noskaidrot, Tavas domas par ceļošanu, lai varam kopā mācīties interesantāk un ceļot jautrāk un tālāk! Mums ir svarīgs Tavs viedoklis!

Piedalīties aptaujā

Jau iepriekš sakām Tev lielo PALDIES! 🙂

 


 

karjeras meistarklase 30.marta

Nākamās Karjeras meistarklases norises datums – 30.03.2016.

Sadarbībā ar Projekts “Esi Līderis” esam iedibinājuši jaunu tradīciju – Karjeras meistarklases kopā ar uzņēmēju Jāni Stabiņu. Ja Tev ir pagrūti izlemt, kur studēt pēc vidusskolas absolvēšanas, vēlies dzirdēt reālus uzņēmēju un karjeras pieredzes stāstus, no kuriem smelties idejas nākotnei – šī būs pareizā izvēle pozitīvam un motivējošam diskusiju vakaram!

Šis pasākums noteikti noderīgs un vērtīgi pavadīts laiks, ja esi vidusskolēns un/vai topošais students.

Tu iegūsi:

  • Iespēju izzināt savas stiprās puses un talantus.
  • Sapratīsi veiksmīgas karjeras priekšnoteikumus.
  • Iegūsi iespēju saņemt individuālu konsultāciju.
  • Saņemsi motivāciju realizēt savus sapņus.

Vairāk par pasākuma vadītāju Jāni Stabiņu un pieteikšanos uzzini šeit

* Vietu skaits ierobežots, tāpēc rezervāciju neatliec uz pēdējo brīdi.

 


Akcija “Ienāc un laimē“!

Paldies visiem, kas apmeklēja izstādi “Skola 2016” un apciemoja arī Biznesa vadības koledžas, Rīgas Komercskolas un projekta Esi līderis stendu! Mums bija patiess prieks tikties ar jums klātienē!

Kā jau minējām izstādē, 01.03.2016. notika izloze, kuras laikā noskaidrojām laimīgo 400EUR ieguvēju mācībām vai studijām. Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi, nosūtot e-pastu.

izloze

 


Satura mārketings – vieslekcija Biznesa vadības koledžā

Vai zinājāt, ka, nu jau katru dienu internetā tiek augšupielādēts 27 milj. mārketingam mērķēta satura un vidēji cilvēks velta tikai 2.6 sekundes tā izvērtēšanai? Parunāsim par to, kā uzņēmumam izcelties starp konkurentiem, uzlabot komunikāciju internetā, saglabāt lasītāja uzmanību ilgāk kā 3 sekundes un kļūt redzamiem ne tikai Google meklētājam, bet arī potenciālajiem klientam.

Satura mārketings - vieslekcija Biznesa vadības koledžā

Vieslekciju pasniedz Elīna Jurkāne – satura mārketinga profesionāle un PR speciāliste, specializējusies sociālo mediju, PR satura un mājaslapas tekstu veidošanā. Elīna ir sertificēta Google AdWords un Google Analytics speciāliste.

Vieslekcijas norises laiks un vieta:
Biznesa vadības koledža, 28.februāris plkst. 12.45

 


Dalies jaunumos!