18 interesanti fakti par miljonāriem
18.04.2016
macies gudri nevis smagi_esiveiksmigs.lv
6 izcili ieradumi, lai mācītos gudri, nevis grūti
28.04.2016
Rādīt visu

Kāds es esmu un kas es būšu?

Funny concept with theatrical mask

Pin It

Vai Tev ir interesanti, uz ko Tev ir stingrāks tvēriens un kas Tev padodas vislabāk, jau bez acīmredzamā? Tad Tev noteikti ir jāatbild uz zemāk esošajiem jautājumiem. Iespējams, rezultāts Tev palīdzēts vēl vairāk iepazīt sevi un precīzāk izvēlēties nākotnes profesiju vai studiju virzienu.

 

Izvēlies tikai vienu variantu no piedāvātajiem: a vai b, kas, Tavuprāt, visprecīzāk atbilst Tavai būtībai.

1. Reizināšanas tabulu visērtāk lietot, kad tā:
a) ir taisnstūra formas, ar skaitļu “šūnām”;
b) sastāv no piemēriem, uzrakstītiem stabiņā uz leju.

2. Dziedāšanas, literatūras un zīmēšanas stundām ir jānotiek:
a) mācību dienas beigās, jo tās neprasa tik daudz uzmanības un koncentrēšanās spēju, kā eksaktās zinības;
b) mācību dienas sākumā, jo dienai ir jāsākas ar skaisto.

3. Dodoties ar draugiem atpūsties brīvā dabā, Tu:
a) jau iepriekš noskaidrosi, kur un kādā vietā jūs apmetīsieties, un līdzi paņemsi pēc iespējas vairāk nepieciešamo lietu;
b) necentīsies iepriekš noskaidrot apmešanās vietu un piebāzt somu ar vajadzīgām un “vajadzīgām” lietām. Jo daba vienmēr ir skaista, un tās dēļ uz vienu nakti var ziedot komfortu.

4. Draugs/ paziņa prasa Tev paskaidrot, kā nokļūt viņam vajadzīgajā pilsētas vietā. Kā Tu rīkosies?
a) uz papīra lapas uzzīmēsi punktu ar tās adreses atrašanās vietu un, kādi sabiedriskie transporti dodas tajā virzienā vai pietur netālu;
b) aprobežosies ar mutiskiem skaidrojumiem.

5. Tavs mājdzīvnieks apslima. Ko Tu darīsi?
a) aiznesīšu/ aizvedīšu viņu pie vetārsta, tikai viņš var palīdzēt;
b) pats uztaisīšu kompresi, aprūpēšu (silta sega, ēdiens, ūdens) un gaidīšu, kamēr viņš atlabs.

Avots: fickledavid.tumblr.com

 

Tagad saskaiti, cik “a” un cik “b” variantu Tev sanāca. Zemāk iespējams iepazīties ar iespējamajiem “atbilžu” variantiem, kuri palīdzēs noteikt, kas Tu esi par cilvēku.

Visi pieci “a” – tas nozīmē, ka Tu pārsvarā izmanto loģiku, mīli pārskatāmas lietas un kārtību it visā. Dokumenti un norēķini – tā ir Tava stihija. Pie kārtīgas sagatavotības, Tevi pielaidīs pat pie kosmiskā kuģa palaišanas kosmosā. Tomēr nav skaidrs, kāpēc Tu necenties, kaut izretis, vērsties pie savas intuīcijas. Nebaidies, arī ļoti loģiskiem cilvēkiem tā tikai palīdz.

Visi četri “a” un viens “b” – Tu vairāk uzticies veselajam saprātam nekā sajūtām. Tomēr Tu saproti, ka ne visu pasaulē notiekošo iespējams izskaidrot ar tā palīdzību. Tavam abstraktajam domāšanas veidam, netraucē daļa intuitīvās nojautas. Starp citu, no tādiem cilvēkiem kā Tu, iznāk ļoti labi vadītāji!

Trīs “a” un divi “b” – ar Tavu spēju skaidri domāt un loģiski visu atrisināt, Tev ir nosliece uz iesaistīšanos avantūrās. Ja vēlies kļūt par izgudrotāju vai novatoru, tad Tavas iespējas šajā jomā ir visai labas. Tādiem kā Tu parasti veicas advokātu un žurnālistu profesijās.

Divi “a” un trīs “b” – šāds salikums nozīmē, ka cilvēks ir mazliet vieglprātīgs, daudzas svarīgas lietas parasti atliek uz vēlāku laiku vai pēdējo brīdi. Ar šo gan vajadzētu iemācīties tikt galā. Bet Tev tipiskā spēja uztvert dzīvi viegli, stāsta par to, ka Tev nepieciešams sevi meklēt tādās jomās, kuras prasa ilgstošu un ciešu sadarbību ar cilvēkiem. Ja Tev trāpīsies sakarīgs priekšnieks, kurš prot precīzi formulēt mērķi un dot optimālus termiņus, tā sasniegšanai, tad Tu kļūsi par viņa mīļāko darbinieku, kurš ik mēnesi saņems prēmiju.

Viens “a” un četri “b” – dzīvē Tev pirmajā vietā vienmēr ir likums ticēt savai sirdij. Protams, arī spēja skaidri domāt Tev bez šaubām piemīt. Tāpēc, ieteicams, savu tagadējo vaļasprieku pārvērst nākotnes profesijā vai par pamata nodarbošanos. Citādāk negūsi no tā prieku.

Visi pieci “b” – šāds salikums parasti ir estētiem un netradicionālie domājošajiem. Tu it kā pilnīgi protestē pret veselo saprātu un tā vēlmei pakļaut sev dzīves pamatus. Tomēr Tu proti izjust dzīvi visā tās krāšņumā. Šāda īpašība Tev noderēs, ja izlemsi kļūt par kino vai teātra aktieri, mākslinieku, mūziķi vai dzejnieku. Bet atceries, arī radošiem cilvēkiem ir jāpiemīt kaut nelielai pilītei apdomības.

 

Avots: grāmata “Populārie psiholoģiskie testi“, autors Svetlana Kolosova, izdošanas gads: 2015

Dalies jaunumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.