nosaki cilveka raksturu_esiveiksmigs.lv
Nosaki cilvēka raksturu, uzdodot vien 4 jautājumus!
15.04.2016
Kāds es esmu un kas es būšu?
20.04.2016
Rādīt visu

18 interesanti fakti par miljonāriem

Pin It

Visi cilvēki ir vienlīdz interesanti. Protams, atšķirīgi, tomēr katram no mums ir savs šarms, stāsts un noslēpumi. Interesanti, kāds stāsts ir tiem, kuriem pieder mazliet vairāk kā citiem?

1. Vēlies zināt, kādi ir miljonāru noslēpumi? Izrādās, bizness, kurā var nopelnīt DAUDZ ir visai garlaicīgs. Piemēram, Amerikas savienotajās valstīs tas ir autostāvvietu tīkls, metināšanas iekārtu ražošana un tādā garā. Ja Tu esi ģeniāls programmētājs – aizmirsti par miljoniem. Algoti darbinieki par miljonāriem nekļūst.

2. Daudzi bagātnieki citiem neiesaka ilgi aizkavēties izglītības iestādēs. Miljonāri, kuri “izveidojuši paši sevi” bez citu atstātajiem mantojumiem un sponsorēšanas, kā izrādās tālāk par 2.kursu augstskolā netiek. Tas tādēļ, ka tiklīdz viņiem rodas ideja, biznesa plāns – uzreiz sāk pie tā darbu un neapstājas, kamēr tas nav realizēts. Nevienā miljonāru klubā Tev neprasīs uzrādīt diplomu par augstāko izglītību.

3. Gudri miljonāri izvēlas vienu liktenīgo dzīvesbiedru, ar kuru arī pavada turpmākās savas laimīgās dzīves dienas. Jo “blakus lietas” atņem daudz garīgā spēka un finansu. Turklāt, ja neievēro šo likumu un rodas kādas domstarpības, var palikt bez puses vai lielākās daļas īpašuma.

4. Statistiski vairāk kā 35% miljonāru cītīgi strādā – apmēram 50-65 stundas nedēļā (salīdzināšanai: vidēji algots darbinieks strādā 40 stundu nedēļā).

5. Visekonomiskākie un efektīvākie miljonāru vidū skaitās skoti, turklāt neviens nespēj izskaidrot kāpēc. Bet lielākie tērētāji-miljonāri esot krievu oligarhi.

6. Kādā pētījumā noskaidrojās, ka visbiežāk par miljonāriem kļūst tie cilvēki, kuri nāk no ģimenēm ne tikai ar stingru budžeta plānošanu, bet arī tiek stingri sekots līdzi izdevumiem. Lielākā daļa miljonāru atzina, ka tērē ļoti daudz laika, plānojot savu finansiālo nākotni.

Avots: challenger23.com

7. Amerikas savienotajās valstīs, Eiropā un Krievijā pret miljonāriem izturas atšķirīgi. Tas skaidrojams ar  finansiālā stāvokļa, labklājības un mentalitātes atšķirībām, ietverot arī anekdotes par jaunbagātniekiem, kompromātu apjomus un citu pieejamo un slepeno informāciju, kas nonāk atklātībā. Tāpēc pret savu privāto un publisko dzīvi un tēlu ir jāizturas ļoti vērīgi.

8. Amerikas savienotajās valstīs darbojas princips: “Ja zini kādu ar naudu, neskaud un nekonfliktē ar viņu. Bet vēl labāk, pacenties nopelnīt savu bagātību, piemēram, pārdodot kaut ko šim bagātniekam.”

9. Īstenie miljonāri nekad neucinās ar saviem bērniem. Vienīgais ar ko bagātie neskopojas attiecībā uz savām atvasēm – izglītība. Lielākā daļa, kuri ir gudri, nepērk saviem bērniem super dārgas lietas, izpildot katru atvases kaprīzi. Bērniem ir jāizaug par cienīgiem ģimenes biznesa mantiniekiem un ir jāizprot dzīve no A līdz Z.

10. Domājoši miljonāri, kuri apzinās, cik smagā darbā pie viņiem ir atnākusi labklājība, priekšroku dod ne pārāk lieliem dzīvojamajiem namiem. Tiek uzskatīts, ka liels nams, pirmkārt, tas ir nesamērīgi lieli izdevumi uz komunālajiem maksājumiem, otrkārt, nama uzturēšana kārtībā, jo ir skaidrs, ka pats to neuzkops, tāpēc būs jāalgo vairāki kalpotāji, izmaksās tikpat daudz. Un, treškārt, Eiropā tas vienkārši ir nepieklājīgi.

11. 50% amerikāņu miljonāru nepērk super dārgas automašīnas, tikai lai palielītos ar sava naudas maka biezumu. Patiesībā, 20% miljonāru dod priekšroku lietotiem auto, protams, ne zapiņiem, bet, piemēram, 1967.gada Ford Mustang modeļiem.

12. Veiksmīgi miljonāri reti kad cenšas iekļūt augstākās sabiedrības jeb aristokrātijas aprindās. Viņi vispār cenšas nestāties biedru klubos, jo lai tajos uzturētos ir jāmaksā biedru nauda un jāpiedalās dažāda veida labdarībās. Patiesi ziedotāji labdarības akcijās piedalās anonīmi, nealkstot pēc publiskas atzinības, kas jau vairāk “velk” uz izrādīšanos.

13. Mūsdienās lielākā daļa miljonāru savu bagātību nopelnījuši paši, jo iespējas ir neierobežotas. Pasaules līmenī šādu miljonāru ir ap 80%, un tikai 20% atlikušo miljonāru to saņēmuši mantojumā.

fakti par miljonariem_psihoanalitikis_esiveiksmigs.lv

14. Rietumu valstīs visdārgākais miljonāru palīgs ir psihoanalītiķis. Protams, šo profesionāļu atalgojums tiek turēts noslēpumā, bet, piemēram, Roberta de Niro un citu oligarhu psihoanalītiķe, nesen iegādājās savu 8 māju.

15. Vidējā miljonāra portrets izskatās šādi:  vīrietis, 57 gadi, precējies, 3 bērni. Aptuveni pusei miljonāru visā pasaulē sievas ir strādājošas. Turklāt, vispopulārākā profesija viņu vidū ir skolotāja.

16. 20% miljonāru nekad nav mācījušies augstskolā vai universitātē, 6% miljonāru ir doktora grāds, 8% ir jurista izglītība, un vēl 6% ir medicīniskā izglītība.

17. Kādu laiku atpakaļ miljonāru vidū tika veikta aptauja, viņiem tikai jautāts, kā nopelnīt savu pirmo miljonu. Vispopulārākā atbilde bija: ir jāstrādā! Visam ir jābūt pilnībā Tevis kontrolētam un visaptverošam. Neuztici savu naudu citam.

18. Parasti miljonāri visā pasaulē dzīvo diezgan pieticīgi. Tā vietā, lai viņi naudu tērētu savām vajadzībām, pieredzējuši miljonāri labāk investē. Vidēji katrs miljonārs kādā projektā, uzņēmumā vai idejā iegulda ap 20% visas peļņas.

 

Ja zini iemeslu, kādēļ skoti tiek uzskatīti par visekonomiskākajiem miljonāriem, vai arī vēlies dalīties citos interesantos faktos par šo tēmu, droši raksti zemāk komentārā.

 

Pieradums_bagatie vs trucigie_esiveiksmigs.lv blogs

Avots: facebook.com/personibasdarbnica/

Dalies jaunumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.