5 harizmas pazimes_ka attistit harizmu_esiveiksmigs.lv
5 harizmas pazīmes
14.04.2016
Kā cīnīties ar slinkumu? 3 ieteikumi
15.04.2016
Rādīt visu

Kā kļūt par interesantu sarunu biedru

ka klut par interesantu sarunu biedru_esiveiksmigs.lv
Pin It

Tieši komunikācija ar apkārtējiem cilvēkiem, zināmā mērā nosaka mūsu dzīves kvalitāti. Tāpēc esam atlasījuši pāris padomus, kā kļūt par feinu sarunas biedru un prast uzturēt jebkuru sarunu.

Vai Tu bieži sapņo par to, lai patiktu ikvienam, ko satiec?  Tas ir iespējams, tikai, vai Tu apzinies, cik ir jāizdara, lai sasniegtu šo rezultātu? Tev vajag būt jautram, interesantam, harizmātiskam, lieliskam klausītājam. Šo sarakstu iespējams turpināt vēl ilgi, tomēr ko ir nepieciešams ņemt vērā – nav iespējams patikt ik katram cilvēkam! Tas vienkārši ir neiespējami!

Bet, ja jau visiem nevar patikt, tad vismaz par interesantu sarunas biedru gan var kļūt. Tas, protams, arī nav visai vienkārši un prasa daudz laika (kā kuram), bet vismaz tas ir reāli sasniedzams mērķis.

Iemācies nolekt no garlaicības

Mums ir sarežģīti saprast, kāpēc esam garlaicīgi. Citiem to pat ir grūti pieņemt. Iemesls – mēs neredzam sevi no malas. Tu stāsti interesantu stāstu un pēkšņi ieraugi, ka cilvēki žāvājas? Iespējams pats stāsts nebija pārāk aizraujošs. Pamēģini nonākt pie stāsta noslēguma pēc iespējas drīzāk un aicini apkārtējos izteikt savu viedokli par to.

Viss harizmātiskākie cilvēki vienmēr ir lieliski klausītāji

Cilvēkiem ļoti patīk runāt par sevi, savu ikdienu, darbu, saviem kolēģiem utt., tāpēc šeit vienmēr ir klausītāju iztrūkums. Ja nevēlies, lai Tavs sarunu biedrs pēkšņi pieceļas un aiziet, aizbildinoties ar ārkārtas zvanu vai ko citu, pievērsies viņam un dod iespēju izteikties, pastāstīt par sevi. Uzdod pretjautājumus! Dīvaini, ka tie cilvēki, kuri maz runā, patīk mums visvairāk.

Apspried sarunu biedra intereses

Uzzini par sarunu biedru kaut ko jaunu – kādi ir viņa hobiji, kā atpūšas, kur nesen ir bijis utt. Uzdod jautājumus un apspried viņa atbildes. Tagad Tu būsi par 80% tuvāks tam, lai iepatiktos. Turklāt, ja Tu būsi labi informēts par sarunas biedra vaļasprieku, komunikācija būs raita un viegli uzturama. Ja nē, palūdz, lai pastāsta ko vairāk, ko arī ar lielāko prieku izdarīs.

Avots: realtalkny.uproxx.com

3 stāstu likums

Atceries! Cilvēkiem galīgi neinteresē Tava jaunā telefona funkcijas (ir protams izņēmumi) vai, cik tev ir ērti un dārgi apavi. Visvairāk viņus interesē tie atgadījumi un piedzīvojumi, kuri ar Tevi notikuši reālajā dzīvē. Tāpēc jau drāmas un realitātes šovi kļuvuši tik populāri 🙂 Šim nolūkam, vienmēr sagatavojiet 3 interesantus stātus. Šiem stāstiem ir jābūt aizraujošiem, emocionāliem un pievilcīgiem. Cilvēkiem vienmēr ir interesanti, kas tad notiks nākamajā minūtē!

Harizma

Šis vārds mūsdienās sevī ietver tika daudz īpašību, ka nu jau kļūst mazliet apgrūtinoši definēt, ko tad tas īsti nozīmē. Kāds saka, ka ar harizmu piedzimst, cits, ka šīs spējas ir izstrādājas ejot laikam. Bet kas ir interesanti: Pētījums, kuru veica 2 psihologi 1967. gadā, pierādīja, ka sarunas laikā tikai 7% uzmanības tiek veltīti vārdiem. Pārējā uzmanība tiek sarunas biedra runas tonim un ķermeņa valodai.
Tāpēc, smejies, smaidi, esi emocionāls (ar mēru), bet neaizmirsti par žestiem un nepaļaujies tikai uz vārdiem.

Dzīvo interesantu dzīvi

Uzturi komunikāciju ar apkārt esošiem interesantajiem cilvēkiem. Viņiem nav jābūt slavenībām, – vienkārši cilvēki, kuri vienkārši interesanti dzīvo: brauc slēpot, kāpt kalnos, vienmēr iet pastaigāties basām kājām, bez finanšu līdzekļiem apceļo pasauli… Vienu vārd’ sakot – pēc vispārpieņemtajām sabiedrībās normām, ir mazliet ķerti 🙂
Lasi interesantas grāmatas. Arī tas ir ne tikai labs sarunas temats, bet arī pašizaugsme garīgā līmenī.
Cilvēki ar kuriem pavadi laiku, patīk tas Tev vai nē, ļoti spēcīgi ietekmē Tavu raksturu. Pats pareizākais veids ir pašam kļūt interesantam – nodzīvot krāšņu dzīvi. Un tici, tas Tev sniegs krietni vairāk, kā Tev liekas šobrīd. Vairāk, nekā būt vienkārši interesantam sarunas biedram, pelēkā pilsētas centrā.

Dalies jaunumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.