krasas ietekme uz domasanas veidu
Krāsu ietekme: zils veicina radošumu, kamēr sarkanais pievērš pastiprinātu uzmanību detaļām
23.03.2016
parbaudes laiks ieteikumi un padomi no esiveiksmigs.lv
Pārbaudes laiks. Padomi un rekomendācijas
29.03.2016
Rādīt visu

10 grāmatas angļu valodā, kuras sapratīs pat mazākais

10 gramatas lai viegli iemacitos anglu valodu_esiveiksmigs.lv
Pin It

Iemācīties angļu valodu visvienkāršāk un interesantāk (jo tajā laikā Tu uzzini daudz jaunu lietu) ir sākt lasīt grāmatas angļu valodā. Lasot grāmatas angļu valodā var ne tikai iemācīties svešvalodu, bet arī to sajust. Kādā veidā? Jūtot līdzi grāmatu varoņiem 🙂

Grāmatām nav jābūt sarežģītām, galvenais, lai tās ir interesantas. Neiesaku sākt ar kriminālromāniem, jo tad var nākties katru lapaspusi pārlasīt pa 10 reizēm ar vārdnīcas palīdzību, kas, protams, nav slikti, bet aizņem kaudzi laika. Iesaku sākt ar vienkāršām grāmatām, kuras ir sarakstītas vieglā literārā valodā un, kuras ir saprotamas pat bērniem agrā vecumā. Lūk, piedāvāju apskatīt 10 aizraujošus lasāmgabalus.

Number the Stars Lois Lowry“Number the Stars” Lois Lowry

Otrais pasaules karš. Vācu karaspēks ieņēmis Dāniju. Miermīlīgos pilsoņus neaiziet, bet uz katra stūra var redzēt kareivi. Mazajai meitenei Ann-Mari nepieciešams izglābt savu labāko draudzeni un viņas radiniekus – ebrejus. Labsirdīga grāmata par vīrišķību un drošsirdību, kura ir viegli lasāma.

 

 

 

 

Nārnijas Hronikas“The Chronicles of Narnia” Clive Staples Lewis

Bērni nonāk burvju valstībā Nārnija caur senu skapi, kur dzīvnieki māk runāt, maģija ir ierasta lieta un , kur labais cīnās ar ļaunumu.
Labajiem spēkiem nepieciešama palīdzība, un bērni steidzas palīgā.

 

 

 

 

Vinnijs Puuks“Winnie-the-Pooh” Alan Alexander Milne

Alana A. Milna pasaku cikls stāsta par jautriem četru draugu – Trušīša, Sivēntiņa, Kristofera Robina un, protams, Vinnija Pūka piedzīvojumiem. Vinnijs Pūks par visu vairāk pasaulē mīl medu un dažādu skaitāmpantiņu sacerēšanu.
Atceries bērnību!

 

 

 

Mary Poppins_Pamela F.“Mary Poppins” Pamela Travers

Fantastiska pasaka-stāsts par brīnumainu auklīti, kas ir arī burve., kura uzrodas tajā ģimenēs, kurās bērniem vitāli nepieciešamas rūpes un uzmanība. Mērija Poppinsa atrod kopīgu valodu ne tikai ar bērniem, viņa saprot arī dzīvnieku valodu.

 

 

 

 

Bridge to Terabithia_Katherine Paterson“Bridge to Terabithia” Katherine Paterson

Grāmata stāsta par patiesu divu bērnu draudzību. Pavisam parasta bērna Džessa dzīvē, negaidīti ielauzās pavisam neparasta meitenīte Lesija. Un kopā viņi kļuva par burvju valsts valdniekiem.

 

 

 

 

Coraline_Neil Gaiman“Coraline” Neil Gaiman

Maza meitene Kerolaina ar mammu un tēti maina dzīvesvietu un sāk dzīvot dīvainā mājā, kura jau ir apdzīvota ar ne mazāk dīvainiem iedzīvotājiem. Tālākajā viesistabas stūrī, Kerolaina atrod lielas slēgtas durvis. Viņa tās atver un nonāk istabā, kura ārēji ne ar ko neatšķiras no tās, no kuras viņa tikko izgāja. Gandrīz ne ar ko neatšķiras…

 

 

 

Black Beauty_ Anna Sewell“Black Beauty” Anna Sewell

Stāsts par zirgu, kuru stāsts pats zirgs. Par Melno Skaistuli viņu nosauca par godu viņa izcilajai stājai un piķa melnajai nokrāsai. Šī ir bērnu grāmata, kura pieaugušam cilvēkam var šķist pa vienkāršu, tomēr mācīties lasīt angļu valodā no šīs grāmatas – viens prieks.

 

 

 

 

The Marvelous Land of Oz_L. Frank Baum“The Marvelous Land of Oz” L. Frank Baum

Briesmīgs viesulis aiznes meitenīti vārdā Dorotija uz maģisku valstību, kur viņai nāksies satikties ar varenām raganām. Šī ir pirmā grāmata no garās grāmatu sērijas. Izlasot, gribēsies izlasīt vēlreiz 🙂

 

 

 

 

The Ogre Downstairs_Diana Wynne Jones“The Ogre Downstairs” Diana Wynne Jones

Kaspera, Džonija un Gvenas mamma apprecēja ļaunu un rupju vīrieti Džeku, kurš bērniem šķiet briesmonis. Taču drīzumā Džeks bērniem uzdāvina mazo ķīmiķu komplektu un bērni saprot, ka viņi spēj lidot, pazust un darīt citus brīnumus.

 

 

 

 

Northern Lights_Philip Pullman “Northern Lights” Philip Pullman

Otrs šīs grāmatas nosaukums ir “The Golden Compass”. Šī grāmata ir mazliet sarežģītāka par visām iepriekš minētajām, iespējams pāris reizes būs nepieciešama vārdnīcas palīdzība, tomēr tā ir ne mazāk interesanta. Grāmata ir par bāreņa Liras no Oksfordas piedzīvojumiem, par ciešu un lielu draudzību, pat par traģisku pirmo mīlestību.

Dalies jaunumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.