datora zinasanas
Pārsteidz draugus ar netipiskām datorprasmēm!
15.02.2016
jaunais veiksminieks
11 paņēmieni no 100, kā kļūt veiksmīgam
15.02.2016
Rādīt visu

Kāpēc mācīties tālmācībā ir izdevīgi?

talmaciba
Pin It

Lai saprastu, KĀPĒC tālmācībā mācīties un studēt ir forši, no sākuma ir jāsaprot, KAS ir tālmācība un “ko viņa ēd” 🙂

Tālmācība ir kļuvusi par vienu no progresīvākajām mācību un studiju formām. Tālmācības mācības un studijas ir piemērotas ikvienam un jebkurā vecumā. Galvenais, tās ir mācības un studijas tiem, kuriem neapmierina tradicionālais izglītības veids, kā iegūt nepieciešamo un kāroto izglītību. Tālmācība nozīmē vairāk patstāvīga darba un mazāk klātienes nodarbību. Šeit Tu droši vien sabijies, ka būs vairāk patstāvīga darba, tomēr nav vērts satraukties, jo visiem tālmācības skolēniem un studentiem tiek sniegta visa nepieciešamā informācija un atbalsts no Studiju atbalsta centra. Tā kā, Tu noteikti nebūsi viens/-a šajā procesā.

Tālmācības priekšrocības tieši Rīgas komercskolā (piedāvā mācības no 1. – 12. klasei) un Biznesa vadības koledžā (piedāvā iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību), pirmkārt, ir studiju grāmatas, kurās ietverta visa kursa apguvei nepieciešamā informācija – gan teorija, gan pašpārbaudes uzdevumi un testi. Šīs grāmatas ir unikālas, jo ir sastādītas ar Rīgas komercskolas un Biznesa vadības koledžas docentu līdzdalību, un ir pieejamas tikai RKS un BVK bibliotēkā. Otrkārt, tālmācībā ir ērts mācību un studiju grafiks, kas nozīmē, ka vari pats saplānot ko, kad un cikos Tu mācīsies. Vari brīvi izvēlēties, ko darīsi šodien, ko rīt, un cikos Tu “iesi” uz skolu. Treškārt, kā jau minēts iepriekš, katram studentam tiek sniegts individuāls atbalsts un sava pieeja, jo mēs saprotam un pieņemam katra cilvēka personību, individualitāti un īpašās vajadzības. Piemēram, Rīgas Komercskola strādā pēc Somijas izglītības sistēmas, kas nozīmē, ka šeit pats galvenais ir iemācīt domāt, iemācīt domāt radoši un domāt pašam. Ja valsts skolās visi tiek vērtēti vienādi, tad Komercskolā audzēkņi tiek uztverti profesionāli un brīvi. Šeit nav svarīga pareizā algebras formula, svarīgs ir rezultāts un Tavs ceļš, kā līdz tam nonāci.

Tālmācībā ir forši mācīties arī tādēļ, ka Tu vari skolu apvienot ar jebkuru citu sev svarīgu nodarbi – darbu, hobiju, treniņiem, ģimeni un draugiem. Mācies kur un kad vēlies, kaut sēžot Sahāras tuksneša vidū vai Everesta kalna virsotnē.

Tālmācība jeb e-studijas der arī cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama vidējā izglītība, bet “it kā vecums neļauj” un pie jaunajiem arī kauns iet u.c. līdzīgas atrunas traucē to iegūt, šī ir lieliska iespēja beidzot sasniegt vienu no saviem dzīves mērķiem un kļūt vēl mazliet veiksmīgākiem.

Šeit visi ir dažādi, šeit visi ir vienādi.

Dalies jaunumos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.